Serwisy i portale WordPress

Wordpress to nie jest tylko idealna platforma do tworzenia stron czy sklepów internetowych, ale także sprawdza się przy tworzeniu serwisów i portali. Portal ogłoszeniowy? Serwis informacyjny? A może masz inny pomysł? Zrealizujemy go!

Wyjątkowe portale i serwisy internetowe

Elastyczność platformy WordPress pozwala nie tylko na tworzenie stron i sklepów internetowych, ale również portali ogłoszeniowych czy serwisów informacyjnych. Niezależnie czy potrzebujesz portalu z ofertami pracy lub nieruchomości, serwisu informacyjnego czy katalogu firm – stworzymy to!

Poznaj najważniejsze cechy portali i serwisów WordPress

Wiele możliwości

Portal ogłoszeń drobnych? Portal pracy czy serwis nieruchomości? Branżowy katalog firm? A może serwis informacyjny? Zrealizujemy każdy Twój pomysł!

Opcja zarabiania

Obecne możliwości zarabiania w internecie są ogromne. Tworzone przez nas portale i serwisy, również umożliwiają monetyzację np. poprzez płatności subskrypcyjne czy prowizje.

Funkcjonalność

Możemy uzbroić portale i serwisy w szeroki wachlarz funkcji m.in. system prywatnych wiadomości, panel użytkownika, dynamiczne mapy, moduł rezerwacji, system ocen i recenzji, automatyczne powiadomienia i wiele innych.

Responsywność RWD

Obecnie ponad połowa ruchu pochodzi z urządzeń mobilnych. Tworzone przez nas portale i serwisy są w pełni responsywne, dopasowując się nie tylko do ekranów komputerów i laptopów ale również tabletów i smartfonów.

Panel użytkownika

Wyposażamy portale i serwisy w funkcjonalny panel użytkownika, który umożliwia zarejestrowanym łatwe zarządzanie m.in. dodanymi ogłoszeniami czy wpisami, swoim profilem, płatnościami czy korzystanie z wewnętrznego komunikatora.

Przyjazność dla Google

Aby przebić się w internecie trzeba być widocznym. Optymalizacja serwisu pod kątem wyszukiwarek to obecnie podstawowe działanie zwiększające ruch organiczny. Dlatego tworzone przez nas portale lubią się z wyszukiwarką Google.